Wiosenne odświeżenie auta

Za oknami wiosna już w pełni, dlatego też przygotowaliśmy ofertę na wiosenne odświeżenie Twojego auta. Wiemy jak ważne jest dokładne oczyszczenie samochodu po jeździe w zimowych warunkach. W ramach pracy przy Twoim samochodzie zadbamy o to by auto prezentowało się nieskazitelnie.

Pakiet zawiera:

Dokładne mycie samochodu metodą na dwa wiadra. Kolejny etap to glinkowanie lakieru, który usunie zanieczyszczenia lakieru takie jak asfalt, smoła.
Kolejnym krokiem jest mechaniczne czyszczenie lakieru cleanerem, produktem który idealnie przygotuje powierzchnię pod wosk a także poprawi wygląd auta, usuwając mikroryski, zmatowienia i utlenioną warstwę lakieru. Na zakończenie ręcznie nakładany twardy wosk o trwałości około 3 -4 m-cy (przy regularnym dbaniu o lakier). Nie zapomnimy również o Twoich felgach, które oprócz porządnego doczyszczenia również zostaną zabezpieczone woskiem.

Produkty użyte w pakiecie sprawią, że Twój samochód nie tylko będzie świetnie zabezpieczony, znacznie ułatwi późniejszą pielęgnację, ale także będzie wspaniale się prezentował po każdym myciu !

Przy wiosennych porządkach, zadbamy także o wnętrze samochodu. W pakiecie oferujemy kompletne odkurzanie, czyszczenie i konserwacja plastików oraz dokładne mycie szyb wewnętrznych.

Cena pakietu 350 pln*

*W przypadku auta typu SUV lub caravan dopłata 50 pln

Nie czekaj zarezerwuj termin już dziś !